Acerca de nosotros

O nas

xd-1500x1000

 

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem z Poznania. Poznaliśmy się kilka lat temu i szybko złapaliśmy wspólny kontakt. Choć każdy z nas ma inne hobby; od malowania po wspinaczkę górską, to łączy nas wspólny mianownik: troska o środowisko naturalne. Produkty, które przedstawiamy Tobie, są naszą reakcją na postępujące zmiany klimatyczne i zaśmiecenie środowiska. Pełna mobilizacja i olbrzymia chęć do działania naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy marką godną zaufania. W naszym zespole znaleźć można inżynierów specjalizujących się w przetwórstwie tworzyw (u nas tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego!) oraz konstruktorów dbających o wydajną i ekologiczną produkcję. Ważnymi członkami zespołu StarchBag są osoby niezwiązane bezpośrednio z produkcją, ale bardzo istotne w budowaniu naszej marki i pilnowaniu, by każde nasze decyzje miały zawsze pozytywny wpływ na ochronę środowiska.

Naszą walkę z plastikiem zaczynamy wraz z produkcją biodegradowalnych i kompostowalnych worków na śmieci. Prawie każde gospodarstwo domowe z nich korzysta, a tak niewiele trzeba by w tej płaszczyźnie zmienić nawyki na całkowicie przyjazne środowisku i postawić na ekologiczne rozwiązania.

Głównym zadaniem zespołu StarchBag jest kreowanie firmy i społeczności, która będzie miała bezpośredni wpływ na ograniczenie zużycia plastiku. Z pomocą ekologicznych worków na odpady będziemy dążyć do zaszczepienia w każdym cząstki przyjaciela przyrody, który jest w pełni świadomy swoich działań, a jego czyny  pomogą w zbudowaniu lepszego jutra.

[scrollmagic_spacing height=”200″][/scrollmagic_spacing]