O nas

O nas

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem z Poznania. Poznaliśmy się kilka lat temu i szybko złapaliśmy wspólny kontakt. Choć każdy z nas ma inne hobby; od malowania po wspinaczkę górską, to łączy nas wspólny mianownik: troska o środowisko naturalne. Produkty, które przedstawiamy Tobie, są naszą reakcją na postępujące zmiany klimatyczne i zaśmiecenie środowiska. Pełna mobilizacja i olbrzymia chęć do działania naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy marką godną zaufania. W naszym zespole znaleźć można inżynierów specjalizujących się w przetwórstwie tworzyw (u nas tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego!) oraz konstruktorów dbających o wydajną i ekologiczną produkcję. Ważnymi członkami zespołu StarchBag są osoby niezwiązane bezpośrednio z produkcją, ale bardzo istotne w budowaniu naszej marki i pilnowaniu, by każde nasze decyzje miały zawsze pozytywny wpływ na ochronę środowiska.

Naszą walkę z plastikiem zaczynamy wraz z produkcją biodegradowalnych i kompostowalnych worków na śmieci. Prawie każde gospodarstwo domowe z nich korzysta, a tak niewiele trzeba by w tej płaszczyźnie zmienić nawyki na całkowicie przyjazne środowisku i postawić na ekologiczne rozwiązania.

Głównym zadaniem zespołu StarchBag jest kreowanie firmy i społeczności, która będzie miała bezpośredni wpływ na ograniczenie zużycia plastiku. Z pomocą ekologicznych worków na odpady będziemy dążyć do zaszczepienia w każdym cząstki przyjaciela przyrody, który jest w pełni świadomy swoich działań, a jego czyny pomogą w zbudowaniu lepszego jutra.

gutlisc

Nasza Misja

Naszą misją jest produkowanie przyjaznych dla środowiska, w pełni ekologicznych worków na odpady. Uważamy, że życie w zgodzie z naturą nie musi oznaczać kompromisów. Przeciwnie! Nasze produkty są najwyższej jakości, wykonane z certyfikowanych biogranulatów. Własna produkcja worków StarchBag w Polsce daje nam nie tylko kontrolę nad ich jakością, ale pozwala nam w pełni kontrolować i minimalizować jej wpływ na środowisko.

grown-up-1637302_1920

Nasza Wizja

Wizją firmy jest stworzenie marki dobrze rozpoznawalnej z ugruntowaną pozycją na rynku, której przyświecać będą ideały ekologii oraz ochrony środowiska. Będziemy dążyć do tego, aby zaszczepić w każdym cząstkę przyjaciela przyrody, który ma siłę oraz determinację aby zmienić ten świat!