O nas

O nas

Hej! Z tej strony Alicja, Michał i Jędrzej. Nasza historia zaczyna się w Poznaniu. Tutaj się poznaliśmy. Nasze pasje do ekologii, zwierząt i technologii połączyliśmy w jeden projekt – StarchBag. Wszystkie nasze produkty powstają w Poznaniu. Stawiamy na własną, zrównoważoną produkcję z certyfikowanych surowców na bazie roślin, z których tworzymy dla Was w 100% kompostowalne worki.

gutlisc

Nasza Misja

Naszą misją jest produkowanie przyjaznych dla środowiska, w pełni ekologicznych worków na odpady. Uważamy, że życie w zgodzie z naturą nie musi oznaczać kompromisów. Przeciwnie! Nasze produkty są najwyższej jakości, wykonane z certyfikowanych biogranulatów. Własna produkcja worków StarchBag w Polsce daje nam nie tylko kontrolę nad ich jakością, ale pozwala nam w pełni kontrolować i minimalizować jej wpływ na środowisko.

grown-up-1637302_1920

Nasza Wizja

Wizją firmy jest stworzenie marki dobrze rozpoznawalnej z ugruntowaną pozycją na rynku, której przyświecać będą ideały ekologii oraz ochrony środowiska. Będziemy dążyć do tego, aby zaszczepić w każdym cząstkę przyjaciela przyrody, który ma siłę oraz determinację aby zmienić ten świat!